Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Uyuşturucu Satıcılarına Darbe

Uyuşturucu Satıcılarına Darbe
İzmir Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan 10 kişiyi yakaladı, dördü tutuklandı.

 

Ekipler üç ayrı operasyon gerçekleştirdi. Konak ilçesi Basmane bölgesinde metruk bir binada H.K.(39), A.K.(42) ve F.Y.’nin (18) uyuşturucu sattığı bilgisi üzerine üçü de gözaltına alındı. Yapılan aramada üzerlerinde ve otomobil lastiği içinde esrar maddesi bulundu. H.K. ve A.K. ifadelerinin ardından Cumhuriyet Savcılığından serbest kalırken F.Y. tutuklandı.
 
Bayraklı İlçesinde de uyuşturucu sattıkları gerekçesiyle R.S. (31), Ö.S. (26), T.T.(22), Ö.S. (25), ve S.K.(14) yakalandı. Ö.S.’nin üzerinden esrer, evinde ise 105 adet Ecstasy hap ele geçti. R.S.’nin 8 ayrı suçtan arandığı tespit edildi. T.T., Ö.S. ve S.K. Cumhuriyet Savcılığından serbest kalırken Ö.S. ve R.S. tutuklandı.
 
Çiğli İlçesinde bir parkta uyuşturucu satan B.D. (29) ve E.T. (27) yapılan aperasyonla yakalandı. B.D. ifadesinin ardından Cumhuriyet Savcılığından serbest kalırken E.T. karıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştır.
 
Polis ekipleri son 10 gün içerisinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik olarak 5’i okul önleri ve çevresi olmak üzere toplam 8 ayrı uygulama yapıldığını duyurdu.

Yayın Tarihi : 22.03.2016 : 11:54

Etiketler : Uyuşturucu    Satıcılarına    Darbe    Bölge   


Yorumlar

1845
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN