Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Terör Korkusu Sokakları Boşalttı

İzmir'de Terör Korkusu Sokakları Boşalttı
Terör korkusu, İzmir'de cadde ve sokakları boşalttı.

 

Güneşli havaya rağmen AVM'lerde ziyaretçi sayısı yarı yarıya düşerken restoran ve kafelerde masalar boş kaldı. 
 
Ankara Kızılay ve İstanbul İstiklal Caddesi'ndeki patlamaların ardından yaşanan korku nedeniyle İzmirliler de eve kapandı. 
 
AVM'lerde ziyaretçi sayısı yarı yarıya düşerken, restoran ve kafelerde de masalar boş kaldı. Kentin en işlek caddelerindeki kalabalık yerini sessizliğe bıraktı. 
 
İzmir'de AVM'lerde özel güvenlik çalışanlarının sayısı iki kat artırılırken, AVM içinde sivil polisler dolaşmaya başladı. İzmir Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından, AVM'lerin özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi. AVM'ye giren otomobiller dedektörlerle arandı. 
 
"KORKMAK TERÖRE TESLİM OLMAKTIR"
 
İzmir Ticaret Odası 42'nci Restoran, Kafe ve Eğlence Yerleri Grubu Meclis Üyesi olan kentin en işlek yerlerinden Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ndeki Altınkapı Restoran'ın sahibi Cüneyt Altınkapı, hafta sonu müşteri sayısının yarı yarıya düştüğünü belirterek, "İnsanlar tedirgindi ancak korkmamak lazım. Biz nasıl korkmadan işyerlerimizi açıyorsak insanlar da sokağa çıkmalı. Bize gelmeleri şart değil ama eve kapanmamalı. Birlik olmalı, teröre prim vermemeliyiz" dedi. 
 
Kordan'daki Deniz Restoran'ın sahibi Ercan Çelikkaya, masaların yarısının boş kaldığını vurgulayarak, "İş hacminde çok ciddi düşüş oldu. Terörün istediği de bu. Korkarak teröre koz veriyoruz. Korkmak teröre teslim olmaktır" dedi. 

Yayın Tarihi : 21.03.2016 : 16:29

Etiketler : haber    haberler    terör    izmir    saldırı    panik    İzmir\'de Terör Korkusu Sokakları Boşalttı    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2995
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN