Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ölen Arkadaşları İçin Lokma Döktürdüler

Ölen Arkadaşları İçin Lokma Döktürdüler
Denizli'nin Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri, 1 hafta önce kansere yenik düşerek yaşamını yitiren arkadaşları, 20 yaşındaki Rabia Kaptan için okul bahçesinde lokma döktürdü. Gençler, aralarından ayrılan arkadaşlarının fotoğrafının bulunduğu tişört giydi.

 

Honaz Meslek Yüksekokulu Muhasebe Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Rabia Kaptan, geçen hafta önce, bir süreden bu yana mücadele ettiği kan kanseri nedeniyle İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Aydın Çineli esnaf Mustafa Kaptan’ın kızı olan Rabia Kaptan, geçen hafta gözyaşları içinde memleketinde toprağa verildi. Genç kızın ölümü ailesi kadar okuldaki arkadaşlarını da üzüntüye boğdu.
 
Honaz Meslek Yüksekokulu öğrencileri genç yaşta yaşamını yitiren arkadaşları Rabia Kaptan için okulda lokma döktürdü. Okul bahçesinde 3 bin kişiye lokma dağıtıldı. Okula Rabia Kaptan’ın fotoğrafı asılırken, arkadaşları da genç kızın fotoğrafının olduğu tişörtleri giydi.
 
Rabia’nın derslerinde çok başarılı ve sevilen birisi olduğu söyleyen arkadaşları, "Arkadaşımız hayatının baharında yakalandığı hastalığa yenik düştü ve aramızdan ayrıldı. Onu unutmayacağız" dedi.

Yayın Tarihi : 21.03.2016 : 16:22

Etiketler : Ölen    Arkadaşları    İçin    Lokma    Döktürdü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8785
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN