Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Chp’li Çam’dan Hükümete Terör Tepkisi

Chp’li Çam’dan Hükümete Terör Tepkisi
İzmir’in Karaburun ilçesinin köylerini ziyaret eden CHP Milletvekili Musa Çam, köylünün sıkıntısını dinledi, kahvehanelerde gündemi değerlendirip, terör saldırılarının önlenememesi nedeniyle AK Parti hükümetini eleştirdi.

 

Yeniliman, Sarpıncık, Küçükbahçe, Saip, Ambarseki, Kösedere, Eğlenhoca köyleri ile Mordoğan merkezi ziyaret eden Çam’a Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, CHP İlçe Başkanı Bülent Çumçum, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri de eşlik etti. Son günlerde yaşanan canlı bomba terör saldırılarının köylünün de en önemli gündemi olduğunu belirten Çam, "Buradaki köylü kardeşlerim neredeyse evlerinin içine dikilecek RES’ler ve yok ettiği doğa nedeniyle hayvancılık yapamama, ürettiği narenciyenin para etmemesi ile mücadele ediyor. Yani ekmek kavgası veriyor. Bir yandan da artık herkese eklenen güvenlik kaygısını taşıyor. AKP’nin yanlış politikalarıyla ülkeyi tam bir Ortadoğu ülkesine çevireceğini milyon kez tekrar ettik. Biz terörün olmaması için politika üretirken, onlar ülke daha çok nasıl kaosa sürüklenir de benim işime yarar politikası güttü" dedi.
 
"BU AÇIKLAMALARA KOCA BİR YUH ÇEKİLİR"
 
Hükümetin son terör eylemlerinin ardından yaptığı açıklamalar ile çuvalladığını öne süren CHP’li Çam, şunları söyledi:
 
"Bugün bile bu ülkenin Başbakanı çıkıp ’Terörle mücadelemizi aynı kararlılıkla sürdüreceğiz’ diye açıklama yapıyor, Hükümet sözcüsü ’Güzel bir sınav veriyoruz’ diyor. Bu açıklamalara koca bir ’yuh’ çekilir. İnsanlarımız ölüyor, her gün şehitlerimiz toprağa veriliyor, hala terörle mücadelede ezberlenmiş sözler söyleniyor. İnsan ölümünü ’iyi politika’ olarak yorumlayan bir iktidarla karşı karşıyayız. Ama yurttaş artık uyandı, son çırpınışları. Türkiye, onların istediği ülke olmayacak, buna izin vermeyeceğiz. İstedikleri kadar yayın yasağı getirsinler, sosyal medya erişimini engellesinler. Gerekirse uyumayacağız, dağ tepe dolaşıp bunların gerçek yüzünü göstereceğiz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 21.03.2016 : 12:18

Etiketler : Chpli    Çamdan    Hükümete    Terör    Tepkisi    Bölge   


Yorumlar

1381
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN