Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yaşlanmayı Geciktiren Besinler

Yaşlanmayı Geciktiren Besinler
Artık hemen hepimiz, hangi yiyeceklerin faydalı hangilerinin zararlı olduğu konusunda az çok bilgi sahibiyiz. Yine de aralarında öyle besinler var ki, bir diğer besin ile bir araya geldiğinde, tek tek yediğinizde gösterdiklerinden çok daha fazla etki gösteriyor.

 

İşte bir araya geldiğinde yaşlanmayı geciktiren besinler…
 
 
Limon ve Yeşil Çay
Bir bardak yeşil çay içerken içerisine limon sıkmayı ya da bir dilim limon atmayı deneyin. Bu ikili, doğal antioksidandır ve içerdiği kateşin maddesi ile cilde oldukça faydalıdır. Cildinizin daha genç görünmesi için ihtiyacı olan C vitaminini de limon suyu sağlayacak. Bu lezzetli karışımı düzenli olarak her gün tükettiğinizde, kısa bir süre sonra daha genç göründüğünüzü hissedeceksiniz.
 
 
Çikolata ve Elma
Tabi ki bitter çikolata… Elma ve çikolata ikilisi, antioksidan etkisi ile cildinizi yaşlanmaya karşı koruma altına alırken, bir araya geldiklerinde bir çok hastalığın da önüne geçiyorlar.
 
 
Avokado ve Greyfurt
Likopen açısından oldukça zengin bir meyve olan greyfurt, hücre hasarını önlemeye de yardımcı olur. Ayrıca avokadonun içerisindeki yağlar da likopen emilini arttırdığı için, yaşlanma geciktirici girişimleriniz daha hızlı sonuç verecek.

Yayın Tarihi : 21.03.2016 : 09:41

Etiketler : yaşlanma    besin    avakado    greyfurt    yeşil çay    meyve    çikolata    limon    sebze    antioksidan    yaşlanmayı geciktiren besinler    Likopen    C vitamini   


Yorumlar

7514
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN