Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çorum’a Şehit Ateşi Düştü

Çorum’a Şehit Ateşi Düştü
Şırnak’ta terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda şehit düşen Özel Harekat Polisi 28 yaşındaki Emre Beker’in memleketi Çorum’daki baba evine acı haber ulaştı.

 

Şırnak’ta PKK terör örgütüne yönelik operasyonlar sırasında şehit düşen evli ve 1 çocuk babası olan Özel Harekat Polisi Emre Beker’in şehadet haberi, memleketi Çorum’daki ailesine emniyet yetkilileri tarafından verildi. Baba Uğur Eker’in evine giden yetkililer, ailenin merkeze bağlı Ovasaray Köyü’nde akraba ziyaretine gittiklerini öğrendi. Bunun üzerine köye giden yetkililer,anne Urkiye ve baba Uğur Eker çiftine oğullarının şehadet haberini verdi. Acı haberi alınca fenalık geçiren aile bireylerine 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti. 
 
Eker ailesi daha sonra Çorum’daki evlerine getirildi. Şehidin baba evine Türk bayrakları asıldı. Şehidin akrabaları, yakınları ve vatandaşlar da acı haber üzerine eve taziyeye geldi. Şehit Emre Beker’in, 6 yıllık polis memuru olduğu öğrenildi.
 
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görev yaptığı ve bir süre önce geçici görevle Şırnak’a gittiği belirtilen şehit Beker’in, Kahramanmaraş’ta bulunan eşi ve 4 yaşındaki oğlu Emir’i Çorum’daki ailesinin yanına gönderdiği öğrenildi. 
 
Baba Uğur Beker’in Çorum merkezdeki bir camide imamlık yaptığı, şehidin bir kız kardeşi bulunduğu belirtildi. Şehit Beker’in naaşının yarın Şırnak’taki törenin ardından uçakla Merzifon Havaalanı’na, buradan da karayoluyla merkeze bağlı Boğabağı Köyü’ne getirilerek, ikindi namazının ardından toprağa verileceği ifade edildi.

Yayın Tarihi : 20.03.2016 : 22:27

Etiketler : Çoruma    Şehit    Ateşi    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6268
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN