Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eşi ve Annesi Acı Haberi Aldı

Eşi ve Annesi Acı Haberi Aldı
Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde bugün PKK’lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan komiser yardımcısı Ayhan Kıymacı’nın acı haberi, eşi Nurcan Kıymacı’ya Adıyaman’da, annesi Nefide Kıymacı’ya Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde verildi.

 

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şubesi’nde görev yaparken 15 gün önce geçici olarak Nusaybin’e giden komiser yardımcısı Ayhan Kıymacı, bugün teröristlerle girdiği çatışmada şehit düştü. 16 yıllık polis Ayhan Kıymacı’nın şehit olduğu haberini eşi Nurcan Kıymacı’ya, Adıyaman’daki evine giden Emniyet Müdürü Fikret Salmaner ve eşi Ayşe Salmaner verdi. Nurcan Kıymacı, haberi alınca çocukları 8 yaşında kızı Nefide ve 5 yaşında oğlu Ahmet’e sarılarak gözyaşı döktü.
 
Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, şehit eşi Nurcan Kıymacı ve çocuklarını, bir ekiple yarın cenaze töreninin yapılacağı Hatay’ın Dörtyol İlçesi’ne gönderdi.
 
ANNESİ SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ
Şehit komiser yardımcısı Ayhan Kıymacı’nın acı haberi aynı zamanda Hatay’ın Dörtyol İlçesi’nde oturan annesine de ulaştı. Dörtyol İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Turan, Dörtyol Belediye Başkanı MHP’li Yaşar Toksoy, İlçe Emniyet Müdürü Ali Koray Ataş, sağlık ekipleriyle birlikte Nefide Kıymacı’nın evine giderek, oğlu Ayhan’ın şehit olduğu haberini verdi.
 
Eşi Sadi Kıymacı yıllar önce ölen Nefide Kıymacı, 7’si kız 12 çocuğundan en küçüğü olan Ayhan’ın da şehit olduğu haberini alınca sinir krizleri geçirdi. Şehit annesi Nefide Kıymacı’ya hazır bekletilen sağlık ekipleri müdahale etti. Haberi duyan şehidin kardeşleri ile yakınları ve komşuları da eve akın etti. Şehit evine Türk bayrakları asıldı.
 
Şehit komiser yardımcısı Ayhan Kıymacı, yarın düzenlenecek törenle Dörtyol İlçesi’ne bağlı Yeşilköy Mahalle Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Yayın Tarihi : 20.03.2016 : 20:18

Etiketler : Şehit    Komiser    Yardımcısının    Eşi    Adıyamanda    Annesi    Hatayda    Acı    Haberi    Aldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5599
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN