Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hastaneye Oyun Parkı

Hastaneye Oyun Parkı
İzmir’deki Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi’ne gelen çocuklar için oyun parkı yapıldı.

 

Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi Sağlık Otelciliği Müdürlüğü ve Alsancak Rotaract Kulübü işbirliği ile hayata geçirilen çocuk parkı, hastaneye gelen küçük hastalar ve muayene olmaya gelenlerin bırakacak yeri olmadığın için yanlarında getirdikleri çocukları için düşünüldü. Çocukların bundan sonra hastanede sıkılmadan eğlenceli vakit geçirebilecekleri belirtildi.
 
Hastane poliklinikler binasının yan tarafına, e daha önce boş olan alan üzerine yapılan çocuk parkı, konum olarak da çocuklar açısından güvenli bir konumda bulunuyor. Oyun parkı, hastaların bekleme alanlarından farklı bir yerde ve yola uzak mesafede olmasıyla hastane bahçesinde olduğunu unutturuyor. Ayrıca etrafının kapalı olması çocuklara güvenli bir ortam sunuyor.
 
Hastane Yöneticisi Op. Dr. Hilmi Güngör "Yaşamın en tatlı varlıkları çocuklarımız için hastanemizde neler yapabiliriz diye hastane Sağlık Otelciliği Müdürlüğümüz ile görüştük ve Alsancak Rotaract Kulübü’nün de desteğiyle oyun parkını yapmaya karar verdik. Hastanemize özellikle polikliniklerimize muayene olmaya gelip burada beklemek zorunda kalan miniklerimizin bundan böyle daha keyifli vakitler geçirmelerini umuyoruz. Güle güle neşeyle kullansınlar. Alsancak Rotaract Kulübü, Sağlık Otelciliği Müdürlüğü ve yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 20.03.2016 : 12:22

Etiketler : Hastaneye    Oyun    Parkı    Bölge   


Yorumlar

8640
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN