Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova Gençlik Kollarından Anlamlı Etkinlik

Bornova Gençlik Kollarından Anlamlı Etkinlik
Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Gençlik Kolları 18 Mart Çanakkale Şehitlerini andı, Cumhuriyet Meydanı’da, üzüm hoşafı ve ekmek dağıttı.

 

CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Sarıküse, CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar, CHP Bornova İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Koç’un da katıldığı bu anlamlı etkinlikte CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanı Ömer Yener, "18 Mart’ı sadece anmak değil, anlamak adına yaptığımız bu etkinlikte bugün bir öğünümüzü bir tas üzüm hoşafı ve çeyrek somun ekmekle geçireceğiz. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyoruz" dedi.
 
CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Sarıküse, "Bugün bu hoşafı, ekmeği dağıtabiliyorsak, sizlerle birlikte olabiliyorsak onlara çok şey borçluyuz. Düşünün ki bir ulusu kurtaran şehitlerimiz sadece çeyrek somun ekmekle ve üzüm hoşafı ile bizlerin bugünlere gelmesini sağladılar. Ve biz de onları iyi anlamalıyız. Bugün bu ülke nasıl kuruldu ve o ruh nasıldı, bunları daha iyi anlama ve anlamlandırma günüdür. Ülkemizin çok zor günler geçirdiği bu günlerde ve şehitlerimizi tekrardan sahip çıkabilmek adına bu etkinliği Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Gençlik Kolları olarak gerçekleştiriyoruz. Hepinizi saygıyla selamlarken aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum" dedi. Basın açıklamasının ardından CHP Bornova İlçe Gençlik Kolları, Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara üzüm hoşafı ve çeyrek somun ekmek dağıttı.

Yayın Tarihi : 18.03.2016 : 19:45

Etiketler : Gençlik    Kollarından    Anlamlı    Etkinlik    Bölge   


Yorumlar

1044
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN