Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cunda Adası’nda Moloz Tepesi Oluştu

Cunda Adası’nda Moloz Tepesi Oluştu
Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde turizmin cazibe merkezlerinden biri olarak kabul edilen Cunda Adası’nın girişine bırakılan moloz yığınları çevre sakinlerinin tepkisine neden oldu.

 

Cunda Adası girişine gelişigüzel bırakılan moloz yığınları oluşturduğu çevre kirliliğine, çevre sakinleri tepki gösterdi. Kamyonlarla gizlice dökülen ve büyük bölümünü inşaat atıklarının oluşturduğu yığının gün geçtikçe büyüdüğünü ifade eden Cunda Adası’nı Kalkındırma ve Koruma Derneği Başkanı Hüseyin Ergin, ada halkı ve esnafından çok sayıda şikayet aldıklarını söyledi.
 
Ergin, "Ada girişi moloz atıkları nedeniyle çok kötü bir hal aldı.Geçtiğimiz hafta etkili olan bahar havası nedeniyle adaya çok sayıda vatandaş geldi. Gelip geçerken bu görüntü ile karşılaştılar. Geçen seneden beri o bölgeye inşaat atıkları atılıyordu, yaz sezonu öncesi biraz daha dikkat edildi. Ama şu sıralar yine moloz yığını oluştu. Adanın tam girişi. Bu görüntü ne Cunda’ya yakışıyor ne de Ayvalık’a" dedi.
 
Öte yandan Ayvalık Belediye Zabıta Müdürlüğü’nün aynı mevkiye moloz döken 2 kişiye 2 bin 638 lira ceza kestiği öğrenildi.

Yayın Tarihi : 18.03.2016 : 14:38

Etiketler : Cunda    Adasında    Moloz    Tepesi    Oluştu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6045
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN