Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir Gecede İki Kez Soyuldu

Bir Gecede İki Kez Soyuldu
Gaziantep’te, 2 şüphelinin aynı dönerciye 3 saat arayla girerek 2 kez hırsızlık yapması güvenlik kameralarınca kaydedildi.

 

Karataş Mahallesi’nde Kadir Yıldırım’a ait döner salonuna, dün saat 01.00 sıralarında gelen 2 şüpheli, kilidini kırarak içeri girdi. Şüphelilerden birisi kasadaki bozuk paraları toplarken, diğeri de duvardaki televizyonu yerinden söktü. Güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde 2 şüpheli bir süre sonra televizyonu alarak dışarıya park ettikleri araca taşıdı ve uzaklaştı.
 
Aynı şüpheliler, 3 saat aradan sonra yeniden geldikleri döner salonunda bu kez içerisinde 2 bin 500 lira para ile evrak bulunan 180 kilo ağırlığındaki çelik kasayı sürükleyerek dışarı çıkardı. Çelik kasayı da otomobillerine yükleyen 2 şüpheli, kayıplara karıştı.
 
Sabah işyerinin kepenklerinin açık olduğunu fark eden komşuları, durumu Kadir Yıldırım’a bildirdi. Komşularının çağırısıyla işyerine giden Yıldırım dükkanından çelik kasasının ve televizyonunun çalındığını fark edince durumu polise bildirdi. İhbar üzerine işyerine gelen ekipler, güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Olay yeri inceleme ekibi polisleri de içeride parmak izi çalışması yaptı. Çalışmasını tamamlayan polis, 3 saat arayla aynı işyerini iki kez soyan ve eşkalini saptadığı şüphelilerin bulunması için çalışma başlattı.
 
İşyeri sahibi Kadir Yıldırım mahallelerinde sık sık hırsızlık olayının olduğunu ve esnafın mağdur olduğunu söyleyerek, “1 aydan beri 6 dükkan soyuldu. Gece saatlerinde dükkana giren hırsızlar gözlerine ne göründüyse alıp götürmüşler. Aradan 3 saat geçtikten sonra tekrar gelen hırsızlar bu sefer de çelik kasamızı götürmüşler. Ben bu bölgede devriye atan ekiplerden şikayetçiyim. 3 saat boyunca bir dükkan açık oluyor ve bunu fark etmiyorlar. Yetkililerin bunun çaresini bulmasını istiyoruz. Rahat uyku uyuyamıyoruz. Tüm halk da biliyor son dönemlerde hırsızlık olayları arttı. Bunun bir çözümünün bulunmasını istiyoruz" dedi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

Yayın Tarihi : 18.03.2016 : 12:22

Etiketler : Aynı    İşyerini    Bir    Gecede    İki    Defa    Soydular    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9227
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN