Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ankara İl Emniyet Müdürü Görevine Başladı

Ankara İl Emniyet Müdürü Görevine Başladı
Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Mahmut Karaaslan, görevine bugün başladı. Karaaslan, ilk ziyaretini Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar ile görüşerek gerçekleştirdi. 

 

Bugün Ankara İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Mahmut Karaaslan, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ı makamında ziyaret etti. Kabulünden dolayı Vali Mehmet Kılıçlar’a teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, Ankara’da yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için özveriyle çalışacaklarını ifade etti.
 
İl Emniyet Müdürü Karaaslan’ı kabulünde konuşan Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar da, emniyet görevlileri tarafından halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla alınan tüm tedbirlerin kararlılıkla uygulamaya konulduğunu söyledi.
 
Terör örgütleri tarafından gerçekleştirilen hain saldırılara dikkat çeken Vali Kılıçlar, "Halkımızın basireti ve engin sağduyusu ile devletimizin ortaya koyduğu kararlı mücadele karşısında terör örgütlerinin hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklar" dedi. 
 
Kamuoyunda özellikle Ankara’da yaşanan hain terör saldırısı sonrasında oluşan hassasiyeti de kullanarak bazı basın ve yayın organları ile sosyal medyada halkı korku ve endişeye sevk edebilecek tarzda haber ve paylaşımlar yapıldığına değinen Vali Kılıçlar, vatandaşların bu tür paylaşımlara itibar etmemelerini istedi. Vatandaşların, sadece resmi makamlar tarafından yapılan açıklamaları dikkate almalarının kötü niyetli bu tür paylaşımların arkasındaki çabaları da boşa çıkaracağını söyledi. 
 
Vali Kılıçlar, İl Emniyet Müdürü Karaaslan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Yayın Tarihi : 17.03.2016 : 20:17

Etiketler : Ankara    İl    Emniyet    Müdürü    Mahmut    Karaaslan    Görevine    Başladı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8646
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN