Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Taksiciyi Gasp Edip, Uyuşturucu Almış

Taksiciyi Gasp Edip, Uyuşturucu Almış
Adana’da 25 yaşındaki Mustafa Akkurt, taksisine bindiği  61 yaşındaki Müslüm Atmalıoğlu’nun bıçak tehdidiyle cep telefonunu ve bir günlük hasılatı olan 75 lirayı gasp etti. Bir hafta sonra yakalanan Akkurt, "Telefonu satıp uyuşturucu aldım, parayı da harcadım" dedi.

 

Mustafa Akkurt, merkez Seyhan İlçesi’nin Reşatbey Mahallesi Atatürk Caddesi’nde müşteri bekleyen Müslüm Atmalıoğlu’nun taksisine bindi. Akkapı Mahallesi’ne gelen Akkurt, "Bir arkadaşımı arayacağım, telefonunu verir misin?" diyerek taksiciden cep telefonunun istedi. Ancak taksici telefonunda kontör olmadığını söyleyerek teklifi geri çevirdi. Bunun üzerine Akkurt, cebinden çıkardığı bıçağı Müslüm Atmalıoğlu’nun boğazına dayadı. Atmalıoğlu’nun cep telefonu ile bir günlük hasılatı olan 75 lirayı alan Akkurt, araçtan inip kaçtı.
 
Gasp Bürosu ekipleri, bölgedeki işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek zanlının bir başka taksiciyi gasp etmek suçundan tutuksuz yargılanan ve uyuşturucu bağımlısı Mustafa Akkurt olduğunu belirledi. Polis, zanlıyı Akkapı Mahallesi’nde bir parkta otururken yakaladı. "Cep telefonunu satıp uyuşturucu aldım. Parayı da harcadım" diyerek suçunu itiraf eden Akkurt, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yayın Tarihi : 17.03.2016 : 11:11

Etiketler : Taksiciyi    Gasp    Edip    Uyuşturucu    Almış    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2908
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN