Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuklar İçin Doğa ve Ekoloji Albümü

Çocuklar İçin Doğa ve Ekoloji Albümü
İzmir’deki Praksis Müzik Kolektifi’nin ’Şubadap Çocuk’ adlı 5 kişilik müzik grubu, sadece çocukların seslendirdiği şarkılardan oluşan yeni bir albüm çıkarıyor.

 

 
Doğa ve Ekoloji temalı albüm çıkarmaya hazırlanan Praksis Müzik Kolektifi’nin ’Şubadap Çocuk’ grubu üçüncü albümünü çocukların söylediği şarkılardan seçecek. ’Gökyüzü Kimin?’ adını taşıyan çalışma 15 Nisan’da ücretsiz olarak yayınlanacak. Albümle ilgili bilgi veren grup üyelerinden Semih Tokkuzun, "Şarkılarımızda doğa ve ekoloji temalarıyla ilgili konuları işliyoruz. İnsan merkezli düşünme, suyun ticarileşmesi, doğanın para uğruna yok edilmesi, ekolojik denge, GDO gibi konulara değinecek şarkılar üretiyoruz. Bu albümde biz çalıyoruz, çocuklar söylüyor. 20 çocuk albümde yer alacak. Hedef kitlemiz 8-11 yaş arasındaki çocuklar olacak. Çocuklar tarafından çok beğenileceğini düşünüyorum" dedi.
 
Dinleyin Paragözler, Ölmez Ağaç, Çekirdeksiz Domates, Su, Sivrisinek, Irmaklar Özgür Aksın, Kurbağa Korosu ve Gökyüzü Kimin? adlı şarkılardan oluşan albüm internetten indirilebilecek ve ücretsiz dağıtılacak. Grup üyeleri albümün giderlerini karşılamak için katkı sağlamak isteyenlerin [email protected], www.subadapcocuk.org adresinden kendilerine ulaşabileceklerini dile getirdi.

Yayın Tarihi : 16.03.2016 : 09:21

Etiketler : Çocuklar    İçin    Doğa    Ekoloji    Albümü    Bölge   


Yorumlar

7774
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN