Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Belediye Önünde Teröre Tepki

Belediye Önünde Teröre Tepki
Ankara’da yaşanan ve tüm ülkeyi yasa boğan terör saldırını protesto etmek amacı ile Narlıdere Belediyesi önünde bir basın açıklaması düzenlendi.

 

 
Narlıdere Belediye Başkanı ve sendikalar adına yazılan, terörü lanetleyen pankartın önünde gerçekleşen açıklamaya çalışanlar, muhtarlar, vatandaşlar katıldı. Tüm yerel-sen 2 nolu şube başkanı Tamer Yiğit Güler, Belediye iş sendikası 2.Nolu Şube Başkanı Ahmet Mutoğlu konuşarak terörü lanetledi.
 
 
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur da, yaşanan olayların akıllara 70’li yılların Türkiye’sini getirdiğini ifade etti. Batur “Her gün yaşanan terör olayları, kaybedilen canlar, patlamalar bizlere 70’li yıllar Türkiye’sinin karanlık anılarını canlandırdı. Ard arda yaşanan kötü olaylar toplumda daha kötü bir şeyi ortaya çıkarıyor. Artık yaşananlar çabuk unutulur ve kanıksanır oldu. Asıl tehlikeli durum bu. Terör artık masum insanları hedef seçmeye başladı. Biz korkmayacağız, hep birlikte el ele vererek sonuna kadar savaşacağız" dedi.
 
 
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Atatürk Kültür Merkezimizde düzenlenmesi planlanan konserlerin de ertelendiğini duyurdu.
 
 

Yayın Tarihi : 15.03.2016 : 13:15

Etiketler : Belediye    Önünde    Teröre    Tepki    Bölge   


Yorumlar

6037
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN