Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sahnede Genç İtalyan Cazcılar

Sahnede Genç İtalyan Cazcılar
İtalyan cazının genç temsilcileri Luca Costantini Quartet, İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV), İzmir Büyükşehir Belediyesi İşbirliği ile düzenlediği 23. İzmir Avrupa Caz Festivali’nde konser verdi.

 

 
İzmir İtalya Konsolosluğu işbirliği ile yapılan konserde Luca Costantini (gitar), Andrea Biondi (vibrafon), Jacopo Ferrazza ( kontrbas) ve Valerio Vantaggio (davul), kendi bestelerinin yanı sıra, sevilen caz standartlarından seçtikleri parçaları kendi yorumlarıyla sundu.
 
Luca Costantini Quartet, 15, 16 ve 17 Mart günlerinde İzmir Avrupa Caz Festivali’nin geleneksel Açık Caz Orkestrası Atölyesi’ni yönetecek. Atölyeye çeşitli illerden gelen 15 genç cazcı katılacak. Genç cazcılar üç gün boyunca birlikte çalışacak ve 17 Mart Perşembe akşamı AASSM Küçük Salonda, Festival’in en renkli konserlerinden biri olan Açık Caz Orkestrası Atölyesi Final Konserinde Luca Costantini Quartet ile birlikte çalacak.
 
23. İzmir Avrupa Caz Festivali’nde 18 Mart Cuma günü saat 18.00’de İKSEV Binasında CazKedisi Dergisi ile “Cazın Şiir Rengi" konulu sohbetin herkese açık olduğu duyuruldu.
 
 

Yayın Tarihi : 15.03.2016 : 12:47

Etiketler : Sahnede    Genç    İtalyan    Cazcılar    Bölge   


Yorumlar

5913
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN