Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gözyaşları Sel Oldu

Gözyaşları Sel Oldu
Ankara Kızılay’daki bombalı saldırıda hayatını kaybedenler arasında bulunan Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Metalurji Mühendisliği birinci sınıf öğrencisi Berkay Baş, toprağa verildi. Berkay’ın babası Rasim Baş, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a sarılıp, ''Terörü bitirin artık'' dedi.

 

Üniversiteli Berkay Baş’ın cenazesi Polatlı Şentepe Mahallesi Ulu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Polatlı şehir mezarlığında toprağa verildi.
 
Berkay’ın babası Rasim Baş, Kastamonu Karayolları Bölge Müdürlüğü’nde Kısım Amiri olarak çalışıyordu.
 
Rasim-Funda Baş çiftinin en büyük oğlu Berkay’ın dışında Balıkesir Üniversitesi’nde okuyan Volga ile lise üçüncü sınıf öğrencisi Pelin olmak üzere 3 çocuğu bulunuyor.
 
Acı haberi alan baba Rasim Baş, yakınlarıyla birlikte patlamanın olduğu Ankara’ya gitti ve hastanelerde oğlunu aradı. Yakınları, "Gezmediğimiz hastane kalmadı, en son Berkay’ın cenazesini Keçiören Adli Tıp Merkezi’nde bulduk"  dediler.
 
BABA: TERÖRÜ BİTİRİN ARTIK
 
Berkay Baş’ın cenaze törenine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Polatlı’daki ilçe protokolü katıldı.
 
 
Baba Rasim, Bakan Yıldırım’a sarılarak ağladı ve "Terörü bitirin artık’ dedi.
 
 
Rasim Baş’ın iş arkadaşları da cenazaye katıldılar. Berkay Baş’ın cenazesine ayrıca ODTÜ’den sınıf arkadaşları katıldı.
 
 
Baba Rasim’e sarılan Berkay’ın sınıf arkadaşları, "Biz senin evlatlarınız’ dediler.
 
Acılı baba, her öğrenciye teker teker sarılarak teselli bulmaya çalıştı. Baş ailesinin üç çocuğundan en büyüğü olan Berkay’ın cenaze namazını ilçe müftüsü Mehmet Muslu kıldırdı. Berkay gözyaşları arasında toprağa verildi. 

Yayın Tarihi : 14.03.2016 : 15:36

Etiketler : haber    haberler    binal    yıldırım    ulaştırma    denizcilik    haberleşme    bakanı    rasim baş    berkay baş    cenaze    ankara    katliam    saldırı    terör    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8011
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN