Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Terör Kurbanları Toprağa Veriliyor

Terör Kurbanları Toprağa Veriliyor
Ankara’daki bombalı terör saldırısında yaşamını yitirenler arasında bulunan emekli Uzman Çavuş Kemal Kalıç ile Kızılay’daki bir işyerinde çaycı Taner Kılıç, Kırıkkale’de toprağa verildi.

 

Ankara Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemlerinin ardından emekli Uzman Çavuş Kemal Kalıç’ın cenazesi, merkeze bağlı Hasandede Köyü Camii’ne getirildi. Burada, Kalıç’ın eşi Seda, çocukları Özlem Nuray ve İrem Sılay, babası Rıza Kalıç ile yakınları tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Kalıç’ın kız kardeşi Nurhan Coşkun, "Biz kimseye bir şey yapmadık. Gözleri kör olsun. Ocakları sönsün" diyerek ağıt yaktı. Öğleleyin köy camisinde kılınan cenaze namazı ardından emekli Uzman Çavuş Kemal Kalıç’ın Türk bayrağına sarılı tabutu bir süre askerlerin omzunda taşındıktan sonra köy mezarlığında toprağa verildi.
 
Törene, Kalıç’ın yakınları ile Vali Yardımcısı Adnan Kayık, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve çok sayıda kişi katıldı. Kızılay’da bir işyerinde çaycı olarak çalıştığı sırada patlamada yaşamını yitiren 45 yaşındaki Taner Kılıç’ın  cenazesi de Sulakyurt İlçesi’ne bağlı Ali Şeyhli Köyü’ne getirildi. Köy camisinde öğleleyin kılınan namaz ardından Kılıç’ın cenazesi köy mezarlığına defnedildi. Törene, Kılıç’ın yakınları, Kaymakam Fikret Dağ ile çok sayıda kişi katıldı.

Yayın Tarihi : 14.03.2016 : 14:43

Etiketler : Bombalı    Saldırıda    Ölen    Emekli    Uzman    Çavuş    Kalıç    İle    Çaycı    Kılıç    Toprağa    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6983
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN