Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Almanya'dan Türkiye’ye Seyahat Uyarısı

Almanya'dan Türkiye’ye Seyahat Uyarısı
Alman Dışişleri Bakanlığı vatandaşlarını Türkiye’ye seyahat konusunda uyardı.

 

 
Ankara Kızılay’da dün akşam yaşanan saldırının ardından bakanlığın internet sayfasında güncellenen seyahat uyarısında, ”13 Mart 2016 günü Ankara’da çok sayıda kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olan yeni bir bombalı saldırı gerçekleşti. Yerel güvenlik birimlerinin uyarılarının dikkate alınmasını ve basından gelişmelerin takip edilmesini acilen tavsiye ederiz” denildi.
 
Ankara’da 17 Şubat’ta da saldırı gerçekleştirildiği hatırlatılan açıklamada, 12 Ocak’ta İstanbul Sultanahmet Meydanı’nda yaşanan canlı bomba saldırısına da vurgu yapıldı. Açıklamada İstanbul, Ankara ve diğer büyük şehirlere seyahat edecekler bir kez daha uyarılırken, Türkiye genelinde politik gerilimin yüksek olduğu ve çatışmalar ve terör ihtimalinin bulunduğuna dikkat çekildi. Seyahat edenlerin özellikle büyük şehirlerde kalabalıklardan uzak durmaları, toplu taşım araçlarını kullanmamaları istenirken, resmi ve askeri binaların da tehlike arz ettiği kaydedildi.
 
Açıklamada ayrıca, Türkiye genelinde yapılacak seyahatlerde de dikkatli olunması istendi.

Yayın Tarihi : 14.03.2016 : 10:48

Etiketler : Alman    Dışişlerinden    Vatandaşlarına    Türkiyeye    Seyahat    Uyarısı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6970
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN