Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmirliler Bugüne Dikkat! Hem Yağmur, Hem Dolu Var

İzmirliler Bugüne Dikkat! Hem Yağmur, Hem Dolu Var
Valilik sağanak yağışların İzmir ve çevresinde etkili olacağını bildirirken, oluşabilecek olumsuzluklara karşı da uyarıda bulundu.

 

İzmir Valiliği'nden yeni haftanın ilk gününde önemli bir uyarı geldi. Valilik'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 
Yapılan son değerlendirmelere göre; akşam saatlerinde başlayacak aralıklı  sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların, İzmir Merkez ile Selçuk, Çeşme, Seferihisar, Menderes, Urla, Karaburun, Kemalpaşa, Torbalı, Bayındır, Tire, Ödemiş, Kiraz, Beydağ ilçelerinde, Aydın il genelinde,Manisa Merkez ve Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Alaşehir, Sarıgöl, Kula ilçelerinde geceden itibaren kuvvetli (20-50 kg/m2), yerel olarak çok kuvvetli (50-75 kg/m2) olması bekleniyor.
 
Rüzgarın kuvvetli yağışla birlikte  kısa süreli fırtına (40-60 km/saat) şeklinde esmesi beklenmektedir.
 
Beklenen kuvvetli gökgürültülü sağanak yağış ve fırtına nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı (su baskını, yıldırım, lokal dolu yağışı,çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.
 
Başlama-Bitiş Zamanı :           13.03.2016 / 21:00 -  14.03.2016 21:00 TSİ 
 

Yayın Tarihi : 14.03.2016 : 10:19

Etiketler : haber    haberler    izmir    valilik    yağış    yağmur    dolu    fırtına    hava durumu    meteoroloji    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8984
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN