Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ankara Kızılay'da Büyük Patlama

Ankara Kızılay'da Büyük Patlama
Ankara'nın Kızılay semtinde akşam saatlerinde büyük bir patlama oldu. Araçların yandığı bilgisi alınan bölgeye güvenlik güçleriyle ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Görgü tanıkları patlamanın saat 18.41'de Güvenpark yakınında meydana geldiğini ve yaralıların olduğunu söyledi. Bölgedeki araçlarla bazı binalar hasar gördü. Ankara'daki korkunç patlamayla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

 

Ankara Kızılay'daki Güven Park'ta saat 18.41'de polis noktasına yakın bir noktada korkunç bir patlama meydana geldi. Olayın canlı bomba mı yoksa bombalı araçla mı yapıldığı henüz netleşmedi ama sivil belediye otobüsleri içinde patlama yapıldığı iddia ediliyor.
 
Olay yerinden alınan bilgilere göre;
 
Ankara Kızılay Güvenpark'ta akşam saatlerinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Gama İş Merkezi'nin karşısındaki otobüs duraklarının yanında meydana gelen patlama sonucunda çok sayıda kişi yaralandı. Patlamadan iki yolcu otobüsünün de etkilendiği belirtiliyor.
 
Araçların yandığı bilgisi alınan bölgeye güvenlik güçleriyle ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. 
 
DHA: 5 CANSIZ BEDEN GÖRÜLDÜ
 
Öte yandan Doğan Haber Ajansı da şu haberi geçti:
 
Ankara’ daki patlama noktasında olay yerinde 5 cansız beden olduğu görüldü. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.
 
10 OTOBÜS DURAĞI VAR
 
Habertürk TV'ye bağlanan Habertürk muhabiri Ömer Topsakal patlama ile ilgili şu bilgileri verdi:"Patlama Atatürk Bulvarı üzerinde 10 tane otobüs durağının bulunduğu noktada meydana geldi. İntihar saldırısı olduğu düşünülüyor.  Büyük oranda parçalanmış bir araç görünüyor. Yaralı sayıları ile ilgili net bir rakam vermek mümkün değil. Ama çok sayıda yaralı ve yanan araç var.

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 19:00

Etiketler : ankara    patlama    terör saldırısı    ölü    saldırı    kanal ben   


Yorumlar

7620
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN