Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüksekova’da Kaymakam'la Görüştüler

Yüksekova’da Kaymakam'la Görüştüler
Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde HDP Hakkari eski Milletvekili Esat Canan ve aralarında kanaat önderlerini de bulunduğu 10 kişilik heyet, sokağa çıkma yasağı ardından operasyon yapılmaması için Kaymakam İbrahim Çenet ile görüştü.

 

Yüksekova’da bugün saat 22.00’dan itibaren sokağa çıkma yasağının uygulanacağı açıklanırken, HDP Hakkari Eski Milletvekili Esat Canan başkanlığında 10 kişilik heyet Yüksekova Kaymakamı İbrahim Çenet ile görüştü. Operasyonların durdurulması veya ertelenmesi için Kaymakam Çenet ile görüştüklerini belirten Esat Canan, şöyle dedi:
 
"Sokağa çıkma yasağı saat 22.00’da başlıyor. Bu konu ile ilgili kaymakam ile görüştük. ’Sokağa çıkma yasağı olsun. Ama biraz operasyonları geciktirin’ dedik. Sivil oluşum olarak bir girişimimiz var. Yüksekova’da kanın dökülmemesi, çatışmaların olmaması için ne gençlerimiz, ne de polis-askerin ölmemesi için girişimlerimizi sürdüyoruz. Bütün halk,  STK’lılar adına böyle bir çalışma yürütüyoruz. Yetkililer de bize operasyon olmamasını istediklerini iletti."

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 17:53

Etiketler : Yüksekovada    Operasyon    Olmaması    İçin    Kaymakam    İle    Görüştüler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8430
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN