Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İntihar Girişiminde Bulunmuş

İntihar Girişiminde Bulunmuş
Denizli’nin Çameli İlçesi’nde, 4 günden bu yana  kayıp olan ve dün gece kuzenini arayıp düştüğünü belirten 20 yaşındaki S.K.’nin kaldığı Kınıklı Mahallesi’ndeki apartta çok sayıda hap içerek intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Hastaneye kaldırılan S.K., tedavisinin ardından taburcu edildi.

 

S.K. geçen 9 Mart’ta arkadaşları ile buluşacağını belirterek, Taşçılar Mahallesi’ndeki evlerinden çıktı. Akşam eve dönmeyen S.K.’nin babası İbrahim Koç ve kuzeni Onur Koç, gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen kendisine ulaşamadı. S.K.’nin gece de eve gelmemesi üzerine babası İbrahim Koç, jandarmaya ve savcılığa başvurdu. Jandarma ve ailesi aramalarını sürdürürken, kayıp S.K., dün gece telefonla kuzeni Onur Koç’u arayarak Denizli’de Kınıklı Mahallesi’nde olduğunu, düşerek yaralandığını belirtip, ambulans istedi. Onur Koç’un telefonla 112 Acil Servis’i aramasıyla Kınıklı Mahallesi’ne gelen ekipler bir apartta bulunan S.K.’yi Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Kayıp S.K.’nin çok sayıda hap içerek intihar girişiminde bulunduğu, daha sonra kuzenini arayarak düştüğünü söyleyip yardım istediği ifade edildi.
 
Bu sabah taburcu edilen S.K.’nin neden intihar girişiminde bulunduğu anlaşılamazken,  taburcu edildikten sonra Denizli’ye gelen babası İbrahim Koç ile Kınıklı Polis Merkezi’nde gidip, ifade verdiği ifade edildi.

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 17:52

Etiketler : Ortadan    Kaybolduktan    Sonra    İntihar    Girişiminde    Bulunmuş    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6657
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN