Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Beratcan’dan Hala Haber Yok

Beratcan’dan Hala Haber Yok
Kartal’da 5 gün önce okuldan çıktıktan sonra kaybolan ve bir daha da kendinden haber alınamayan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün yakınlarının endişeli bekleyişi sürüyor.

 

BERATCAN’IN FOTOĞRAFLI KAYIP İLANLARINI HER YERE ASTILAR
 
Karakütük ailesi çocuklarından haber alabilmek adına otomobillerin, iş yerlerinin ve okul servislerinin camlarını kendilerinin hazırlattığı kayıp ilanları ile donattı. Aile, Gökhan sokakta bulunan evlerinin önünde bir çadır kurdu. Gelen en küçük ihbar burada değerlendirilmeye çalışılıyor.
 
DAYI : ŞU ANA KADAR HABER YOK. İHBARLARA GİDİYORUZ
 
Beratcan’ın dayısı Sebahattin Çakır, süreçle ilgi bilgiler verdi. Çalışmaların sürdüğünü belirten Çakır, "Çalışmalar sürüyor. Şu ana kadar bir haber yok. İhbarlar geliyor. Gidiyoruz ihbarlara. Gelen haberler de asılsız çıkıyor. Polisler ile iletişim halinde değiliz çok fazla. Polis kendi çapında arıyor. Biz kendi çapımızda arıyoruz" şeklinde konuştu. Öte yandan kayıp Beratcan’ın bulunması için Arama Kurtarma Ekiplerinin bu sabah mahallede keşif yaptığı öğrenildi.
 
Geçen Çarşamba günü Kartal Hürriyet Mahallesi’ndeki İşçimen Ortaokulu’ndan öğle saatlerinde çıkan Beratcan Karakütük’ten bir daha haber alınamadı.

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 16:12

Etiketler : Gün    Oldu    Kayıp    Beratcandan    Hala    Haber    Yok    Genel    Kanalben   


Yorumlar

1833
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN