Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Saldırının Görüntüleri Yayınlandı

Saldırının Görüntüleri Yayınlandı
Kosova Cumhurbaşkanlığı Ofisi’ne dün yapılan molotoflu saldırı üzerine Başbakan İsa Mustafa’nın liderliğindeki LDK Partisi bu sabah düzenlenen toplantıda, saldırıyı kınadı. Son bir ay içinde, Kosova kurumlarına, Bakan ve Bakan yardımcılarının araçlarına ve Kosova Başbakanı İsa Mustafa’nın evine toplamda 36 molotoflu saldırı düzenlendiği açıklandı.

 

LDK Partisi 26 Şubat protestoları sırasında Başbakan İsa Mustafa’nın evine düzenlenen moltoflu saldırının faillerinin bir an önce ortaya çıkarılması için saldırının görüntülerini de yayınladı.
 
Görüntülerde iki kişinin Başbakan İsa Mustafa’nın evine iki Molotof kokteyli fırlatması ve ardından yükselen alevler görülüyor.
 
Başbakanın evini koruyan iki polis ve Başbakan’ın ailesi, alevleri söndürdükten biraz sonra eve tekrar molotof kokteyli fırlatılıyor. LDK Partisi, faillerin bulunması için Kosova polisine yardımcı olmak amacıyla güvenlik kamerası görüntülerini yayınladığını belirtirken, saldırılar karşısında muhalefetin sessiz kalmasını da kınadıklarını iletti.

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 15:21

Etiketler : Kosova    Başbakanın    Konutuna    Düzenlenen    Saldırının    Görüntüleri    Yayınlandı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5311
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN