Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akar, Üst Düzey Eğitimleri İzledi

Akar, Üst Düzey Eğitimleri İzledi
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Ankara’da, Üçüncü Dönem Özel Kuvvetler İhtisas Kursu’nu başarıyla tamamlayan kursiyerlerin mezuniyet törenine katılarak, dereceye giren kursiyerlere diploma verip brövelerini taktı.

 

Orgeneral Akar, mezuniyet töreninden sonra düzenlenen kokteylde kursiyerler ve aileleriyle görüştü. Kursiyerlerin yemin ederek bordo berelerini giydiği 11 Mart günü gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Orgeneral Akar, mezun olan personele başarılar diledi.
 
Genelkurmay Başkanı Akar, ayrıca Özel Kuvvetler Komutanlığı personelinin kendilerine verilen tüm görevleri büyük bir başarıyla yerine getirmesinden duyduğu memnuniyeti de belirtti. Orgeneral Akar; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin seçkin muharip gücü olan Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda kursiyerlere uluslararası standartlardaki tesis ve parkurlarda verilen üst düzey eğitimleri de izledi. Genelkurmay Başkanı Akar, kuleden muharebe inişini başarıyla tamamlayan personeli tebrik etti.

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 13:19

Etiketler : Genelkurmay    Başkanı    Akar    Özel    Komutanlığındaki    Üst    Düzey    Eğitimleri    İzledi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7024
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN