Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kayıp Olan Çiftçi Aranıyor

Kayıp Olan Çiftçi Aranıyor
İzmir’in Bergama İlçesi’nde koyunlarını otlatmak için evden ayrılan ve kendisinden 1 gündür haber alınamayan 41 yaşındaki Mustafa Çıtak’ı bulmak için AFAD ekipleri arama çalışması başlattı.

 

Olay, 12 Mart Cuma günü saat 06.00 sıralarında Durmuşlar Köyü Hacıveliler Mezrası’nda meydana geldi. Arazide bulunan koyunlarına bakmak için evinden ayrılan Mustafa Çıtak’ın uzun süre eve dönmemesinden şüphelenen yakınları durumu jandarmaya bildirdi. Bölgede arama yapan jandarma ekipleri Çıtak’ı bulamayınca AFAD’tan yardım istedi. Bölgede bulunan göletlerde arama çalışması yapılırken, havanın kararması üzerine ekipler çalışmalara ara verdi.
 
Çalışmalara sabah saatlerinde devam edileceği öğrenilirken, kayıp Mustafa Çıtak’ın babası Hüseyin Çıtak, "Oğlumun ailevi hiçbir sorunu yoktu. Sabah telefonunu ve nüfus cüzdanını almadan çizmelerle ve eşine koyunlara bakacağım sen çayı demle diyerek çıkmış. Bir daha da hiçbir haber alamadık, oğlumun bildiğimiz hiçbir sağlık sorunu ve düşmanı yoktu" dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yayın Tarihi : 13.03.2016 : 00:24

Etiketler : Gündür    Kayıp    Olan    Çiftçi    Aranıyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2157
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN