Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Türkiye'nin MHP İktidarına İhtiyacı Var'

'Türkiye'nin MHP İktidarına İhtiyacı Var'
MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener, Tekirdağ’da gündüz ziyaretlerinin ardından akşam saatlerinde İsmet İnönü Spor Salonu’nda partililerle buluştu. Türkiye’nin MHP iktidarına ihtiyacı olduğunu savunan Akşener, "Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarına tarih boyunca hiç bu kadar ihtiyaç olunmamıştı. Bu bir mecburiyet hali almıştır. Bu iktidar tutkusunu milletimizden ortaya konulan tutsaklığa çevirmeye kalkışanlara diyecek sözümüz şudur muvaffak olamayacaksınız" dedi.

 

Sözleri ‘Başbakan Akşener’ sloganlarıyla kesilen Akşener, kadına yönelik şiddetin artığına işaret ederek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu ülkede kadına şiddet arttı. Ama ben inanıyorum ki Milliyetçi Hareket Partisi iktidar olsun, hiçbir koca karısına el kaldıramaz. Gençlerimiz, geleceğimizin teminatıdır. Aynı kadınlarımıza uyguladığımız iyimser ayrımcılığı sizlere de uygulamak boynumuzun borcu olsun. Çünkü, Türkiye’nin nüfusu çok genç, onlar çok donanımlı çok kendine güvenen benim yaşımdakiler kusura bakmasın onlar daha neşeli. Türkiye’yi yeni baştan tepeden tırnağa yeniden yapılandırma iddiası ve meydan okuyuşuyla yola çıktık. Cenabı hak yanımızda olacak ben buna inanıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarına tarih boyunca hiç bu kadar ihtiyaç olunmamıştı. Bu bir mecburiyet hali almıştır. O beğenmediğiniz Cumhuriyet, burada bir pankart var. ‘Evladı Fatiha’nın torunları’ diye. Birde Atatürk’ün resmi var. O beğenmedikleri Atatürk bu ülkeyi, bu Cumhuriyeti arkadaşları ile beraber inşa ettiği zaman bizim birinci başbuğumuzdur biliyorsunuz. Gazi paşamız ‘Adalet mülkün temeli’ demişti. Adaleti yerle bir ettiniz." 
 
Konuşmasının ardından partililerin yoğun ilgi gösterdiği MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener, geceyi geçireceği otele geçti.

Yayın Tarihi : 12.03.2016 : 22:59

Etiketler : Meral Akşener    Tekirdağ    aday    Tekirdağ   


Yorumlar

3504
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN