Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sındır’dan Bornova Belediyesi’ne Ziyaret

Sındır’dan Bornova Belediyesi’ne Ziyaret
CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Sındır, “Bornova belediyemizden güzel dilekler ve olumlu görüşler geliyor. O nedenle Başkan’ı kutluyorum" dedi.

 

 
CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır partideki yeni görevinin ardından ilk kez, geçen dönem başkanlık yaptığı Bornova Belediyesi’ni ziyaret etti. CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar ile meclis üyeleri ve partililerin de katıldığı ziyarette, Sındır ve Atila sohbet edip belediye çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Atila ziyaretin anısına CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır’a, Bornova Cumhuriyet Meydanı’nın tasvir edildiği suluboya tablo ile kahve fincanı hediye etti.
 
Bornova’da Olgun Başkan’ın başarısının belediyenin başarısı olacağını vurgulayan Sındır “Onun başarısı ülkenin aydınlık geleceğinin bir başarısıdır. Bunu en iyi şekilde yaptığına yürekten inanıyorum, görüyorum. Burada Bütün partili arkadaşlarımızın üzerine düşen en temel görev; Başkan’a destek vermek ve yanında olmaktır. Olgun Başkanla beraber 5 yıl Belediye Meclisi’nde çalıştık. Olgun Başkan da meclis üyesi arkadaşlarıyla bu görevi çok güzel bir şekilde götürüyor. Bornova belediyemizden bize güzel dilekler ve olumlu görüşler geliyor. O nedenle Başkan’ı kutluyorum. Bizler makamlardan şeref alan insanlar değiliz. Makam ve koltuklara şeref veren milletimizin bizden beklediği hizmeti üreten kişileriz. Olgun Başkan’ın da bunu gayet güzel yaptığını görüyorum ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.
 
İlçe örgütüyle, gençlik ve kadın kollarıyla hep beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da “İnşaallah bu güzelliklerin diğer ilçelerde, diğer kentlerde de olmasını diliyoruz. Bu huzurun ve birliğin ülkemizin her yerinde olması gerekiyor. Maalesef ülke olarak çok zor günler yaşıyoruz. Buradaki huzur ve barış ortamının her yerde tesis edilmiş olması gerekiyor. Keşke her yer İzmir gibi olsa. Genel Sekreterimizin ziyaretinden yı büyük bir mutluluk duyduk" diye konuştu.
 

Yayın Tarihi : 12.03.2016 : 12:23

Etiketler : Chp    Genel    Sekreteri    Sındırdan    Bornova    Belediyesine    Ziyaret    Bölge   


Yorumlar

4971
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN