Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çöp Konteynerleri Yenileniyor

Çöp Konteynerleri Yenileniyor
Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki tüm çöp konteynerlerinin bakım, onarım, temizlik ve dezenfektesi yapılıyor.

 

Menderes Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan Konteyner Bakım ve Onarım Ekibi her gün ilçenin dört bir tarafında yer alan konteynerlerin bakım, onarı, temizlik ve dezenfektesiyle ilgileniyor. Yapılan işlemin ardından konteynerler yenilenmiş haliyle hizmete sunuluyor.
 
Yerinde bakım
 
Toplam 4 bin konteynerin bakım, onarım, yıkama, temizlik ve dezenfekte çalışmaları 6 kişilik ekip tarafından yapılıyor. Özel hazırlanan araçlarla gerçekleşen çalışmalar konteynerin bulunduğu yerde gerçekleşiyor.  Her bir konteyner yılda en az 3 kez bakım, onarım ve temizliği yapılarak, dezenfekte ediliyor. 
 
Her alanda temizlik
 
Yapılan çalışmayla ilgili bilgi veren Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “İlçemizde başlattığımız temizlik çalışmaları vatandaşlarımızdan tam not alıyor. Amacımız her alanda temiz Menderes. Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin yedinci büyük ilçesiyiz. Menderes’te alanın büyüklüğü nedeniyle temizlik işlerinin sorunsuz sürmesi adına ekiplerimiz sürekli sahadalar. Sadece çöp almak, etrafı temizlemekle temizlik olmaz. Temizlik işlerimizi yürütürken bu işlerde kullandığımız malzemelerimizi de temiz ve bakımlı tutmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda kurduğumuz Konteyner Bakım ve Onarım Ekibimiz itinalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Çöp konteynerlerimizin yerinde bakım, onarım, temizlik ve dezenfektesi yapılarak vatandaşlarımızın temizlik hizmeti aksatılmamış oluyor” dedi.   
 

Yayın Tarihi : 12.03.2016 : 10:45

Etiketler : haber    haberler    çöp    konteyner    menderes    menderes belediyesi    Çöp Konteynerleri Yenileniyor    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2174
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN