Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Enerji Sektörü Masaya Yatırıldı

Enerji Sektörü Masaya Yatırıldı
Sektörel Fuarcılık A.Ş. tarafından, düzenlenecek olan ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar Konferansı'nı tanıtmak amacıyla “ICCI Anadolu Enerji Toplantıları"nın ikincisi, 11 Mart 2016 tarihinde İzmir Swissôtel Büyük Efes'te gerçekleştirilecekti.

 

Sektörel Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özer, Sektörel Fuarcılık A.Ş. Proje Satış Yönetmeni Meral BAYSAL’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıda, Ege Üniversitesi Güneş Enerji Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Günnur Koçar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sırrı Aydoğan,  Günder Yönetim Kurulu Üyesi Can Sözen ve Yabancı Sermayeli Enerji Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Emre İdemen de bulundu. 
 
Enerji sektöründe yatırımcı, tedarikçe, ekipman ve hizmet sağlayıcılarını ulusal ve uluslurarası ziyaretçi ve sektör ilgilileri ile buluşturan, fuar ve ikili görüşmeleri aynı platformda sektörden personellere sunan Türkiye'nin en büyük etkinliği ICCI 2016- 22. Uluslar arası Enerji ve Çevre Fuar Konferansı 27- 29 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. 
 
Toplantıda konuşan, Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Murat Özer, fuarla ilgili bilgiler vererek, "Enerji fuarımızın 22.sini düzenleyeceğiz. Fuar sayesinde yurt dışındaki yabancı yatırımcılar Türkiye'ye gelecek. Türk iş adamlarıyla Yurt dışındaki iş adamları bir araya gelerek, özellikle güneş, rüzgar ve jeotermal alanında yatırımların hedeflendiği bir etkinlik olacak" dedi. 
 
Murat Özer, İzmir’de jeotermal enerjinin çok yaygın olduğunu Batı Anadolu’nun yatırım için önemli bir bölge olduğunu belirtti.
 
 22. Uluslararası Enerji Ve Çevre Fuar Ve Konferansı 27 - 29 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek… 

Yayın Tarihi : 11.03.2016 : 15:44

Etiketler : izmir    enerji sektörü    ICCI Anadolu Enerji Toplantıları       


Yorumlar

1223
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN