Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Metal İşleme Fuarı Başladı

Metal İşleme Fuarı Başladı
14. Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı Fuar İzmir’de başladı. 4 gün açık kalacak organizasyonda 250 seçkin katılımcı firma son trend ürün ve hizmetlerini sergiliyor.

 

Metal İşleme Sektörü işbirliği ile Yağmur Fuarcılık tarafından düzenlenen 3T; Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı 14. kez kapılarını açtı. Türkiye’nin en büyük fuar kompleksi Fuar İzmir’de başlayan organizasyon ilk gününde büyük ilgi gördü. 3T Fuarı’na bu yıl yurtiçi ve yurtdışından temsilcilikleri kanalıyla Danimarka, ABD, Almanya, Kanada, Tayvan, Çin, İtalya, İsviçre, Avusturya, İngiltere, Hollanda, Finlandiya, Japonya, Kore, Hindistan, Güney Kore, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Portekiz, Polonya, Belçika, İsveç ve Türkiye olmak üzere 250’den fazla firma katıldı.
 
Yağmur Fuarcılık Genel Müdürü Yüksel Kaya, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelecek sektör profesyonelleriyle iş bağlantılarında da yükseliş yaşanacağını söyledi. Kaya, “Metal İşleme Sektörümüzün Teknoloji Zirvesi’nin Ege buluşmasında İzmir’li firmaların çıkarması yaşanıyor. Son teknoloji ürünler yatırımcıların doğru karar almalarına destek veriyor" dedi.
 
Daha önce Kültürpark Fuar Alanı’nda düzenlenen 3T Fuarı bu yıl İzmir Gaziemir’deki Fuar İzmir Alanı’nda gerçekleşiyor. 3T Fuarı 10-13 Mart 2016 tarihleri arasında incelenebilecek. Fuar 10-12 Mart 2016 günleri 10.00-19.00, 13 Mart Pazar günü ise 10.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Basmane Meydanı’dan Fuar İzmir’e saat 10.00 ile 18.00 arasında her saat başı, Fuar İzmir’den ise buçuklu saatlerde servis araçları kaldırılıyor.

Yayın Tarihi : 10.03.2016 : 15:47

Etiketler : Metal    İşleme    Fuarı    Başladı    Bölge   


Yorumlar

3681
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN