Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çiğli’de Askıda Giysi Uygulaması

Çiğli’de Askıda Giysi Uygulaması
Çiğli Belediyesi paylaşma ve kardeşlik duygularının perçinlenmesi amacıyla halkın da dahil olduğu ’Askıda kıyafet’ projesini uygulamaya koydu.

 

 
Çiğli Kasaplar Meydanı’nda kurulan “İhtiyacın varsa al, ihtiyacın yoksa as" yazılı standıyla askıda giysi uygulaması büyük ilgi gördü. Bu çalışmayla vatandaşlar evlerinde kullanmadıkları temiz kıyafetleri getirip askıya asarken, ihtiyacı olanlar da bu kıyafetlerden kendilerine uygun olanı alabiliyor.
 
Tamamen halka dönük uygulamanın büyük ilgi ve talep gördüğünü belirten Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, toplumsal duyarlılığın artırılması, kardeşlik duygularının perçinlenmesi amacıyla böyle bir çalışma başlattıklarını söyledi. Projenin halk tarafından benimsendiğini, ihtiyacı olanların bu kıyafetlerden yararlandığını belirten Başkan Arslan, “Sadece kendimizi değil halkımızı da duyarlı kılmak istedik. Vatandaşlarımız evlerinde kullanmadıkları temiz kıyafetleri getirip askıya asıyor. İhtiyacı olanlar da beğendikleri kıyafetleri alabiliyor. Projemiz oldukça ilgi gördü. Vatandaşlarımız yoğun katılım gösterdi. Gelen kıyafetler kısa zamanda talep görerek tükeniyor. Herkesi projemize dahil olmaya davet ediyorum" diye konuştu.
 
 

Yayın Tarihi : 10.03.2016 : 11:29

Etiketler : Çiğlide    Askıda    Giysi    Uygulaması    Bölge   


Yorumlar

7243
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN