Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Defileli Protokol

Defileli Protokol
TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu ile İzmir Olgunlaşma Enstitüsü arasında imzalanan işbirliği protokolü sırasında mini bir defile de yapıldı.

 

 
İzmir Ticaret Borsası ve koordinatörü olduğu TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu ile İzmir Olgunlaşma Enstitüsü arasında, kadın girişimciler ve adaylara yönelik işbirliği olanakları yaratmak, Enstitü’nün faaliyet ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla işbirliği protokolü imzalanması kararlaştırıldı.
 
Protokol, TOBB İzmir Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Aysel Öztezel, İzmir Ticaret Borsası Yüksek Kurulu Üyesi Bülent Uçak ve İzmir Olgunlaşma Enstitü Müdürü Şule Aydın tarafından imzalandı.
 
İzmir Olgunlaşma Enstitüsü’nün, 3 farklı koleksiyonundan, özel parçaların bir araya getirilerek hazırlandığı kıyafetlerle de mini bir defile yapıldı. Defileyi izleyen çok sayıda davetlinin arasında, eski devlet bakanları Işılay Saygın ve Ayfer Yılmaz’da vardı. Defilede sunumu gerçekleştiren mankenler Bürde Aslan, Hasret Deniz Öztop, Ezgi Bayer, Gizem Salmanlı, Meltem Düzyaman, izleyenlerden alkış aldı.

Yayın Tarihi : 10.03.2016 : 10:39

Etiketler : Defileli    Protokol    Bölge   


Yorumlar

8388
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN