Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Polislere Veda...

Şırnak'ın İdil İlçesi'nde PKK'lılarla girdikleri çatışmada şehit olan Polis Özel harekat memurları Hakan Yılmaz ile Muzaffer Tufaner için Şırnak'ta uğurlama töreni düzenlendi. Tören sonrası şehit cenazeleri defnedilmek üzere memleketlerine uğurlandı.

 

Şırnak'ın İdil İlçesi'nde PKK'lılarla girdikleri çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldıkları hastanede şehit olan Polis Özel harekat memurları Hakan Yılmaz ile Muzaffer Tufaner için Şırnak'ta uğurlama töreni düzenlendi.
 
20 BİN KİŞİ UĞURLADI
 
Şehit polis Hakan Yılmaz'ın cenazesi tören ardından memleketi Konya'ya gönderildi. Aslen Adanalı olan Hakan Yılmaz'ın babasının da polis olduğu ve vefat ettiği öğrenildi. Şehit Yılmaz'ın cenazesi 20 bin kişinin katıldığı törenle polis şehitliğine defnedidi.  
 
YOZGAT YASA BOĞULDU
 
Şehit polis Muzaffer Tufaner'in cenazesi memleketi Yozgat'a gönderildi. Evli ve üç çocuğu olan şehidin naaşı Yerköy ilçesine bağlı Saray Köyünde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 

Yayın Tarihi : 09.03.2016 : 18:54

Etiketler : şehit    cenaze    terör    pkk    konya    yozgat    şırnak    idil    benhaber    haber    kanalben    türkiye       


Yorumlar

4967
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN