Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Festival’de Agathe Iracema İmzası

Festival’de Agathe Iracema İmzası
İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV), İzmir Büyükşehir Belediyesi İşbirliği ile düzenlediği 23. İzmir Avrupa Caz Festivali’nde Agathe Iracema rüzgârı esti.

 

 
Caz sahnelerinin genç divası, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM) Küçük Salonu tamamen dolduran Festival izleyicisine büyülü bir gece yaşattı. İzmir Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile yapılan konserde Agathe Iracema’ya Christophe Wallemme (kontrbas), Leo Montana (piyano) ve Pierre - Alain Tocanier (davul) eşlik etti. Yumuşak sesi, sevimli mimikleri, içten söyleyişi ile daha ilk şarkıda gönülleri fetheden Agathe, yaklaşık iki saat süren konserinde son albümü "Feeling Alive"dan örnekler sundu. Kontrbas, piyano ve davul sololarının renklendirdiği konserin ardından genç diva son albümünü, bir gecede kalplerini fethettiği İzmirli hayranları için imzaladı.
 
23. İzmir Avrupa Caz Festivali, 10 Mart’ta Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu işbirliği ile yapılacak Ayça Gündüz Quartet & George Kontrafouris(piyano) konseriyle devam edecek.

Yayın Tarihi : 09.03.2016 : 11:32

Etiketler : Festivalde    Agathe    Iracema    İmzası    Bölge   


Yorumlar

6783
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN