Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu 3 Gün İzmir'de

Kılıçdaroğlu 3 Gün İzmir'de
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun üç gün sürecek İzmir temaslarıyla ilgili programı netleşti.

 

CHP Genel Başkanı :Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'e geliyor. İlk olarak 11 Mart Cuma günü kente gelecek olan Kılıçdaroğlu, saat 19.00'da Swissotel'de düzenlenecek EGİAD 72. Ege Toplantısı'na katılacak. 
 
Kılıçdaroğlu, 12 Mart Cumartesi günü de Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) Seferihisar’da gerçekleştireceği “Sosyal Demokrat Belediyeler Buluşması ve Yerel Yönetim Ödülleri” programına katılacak.
 
SODEM, üyesi olan 122 belediyeyle birlikte 12-13 Mart 2016 tarihlerinde Seferihisar’da buluşuyor. Sığacık Euphoria Aegean Resort& Spa Hotel’de gerçekleşecek buluşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da iki gün boyunca yer alacak, belediye başkanlarıyla toplantılar gerçekleşecek ve belediyeler arası açılan proje yarışmasında dereceye giren belediyelere ödüllerini verecek.
 
 
Programla ilgili açıklamalar yapan Seferihisar Belediye Başkanı ve SODEM Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Soyer şunları söyledi: “SODEM olarak 122 belediye ve 15 milyon nüfusa ulaşmış durumdayız. Türkiye’ye sosyal demokrat belediyeciliğin ne kadar başarılı olduğunu ortak bir dille anlatmaya çalışıyoruz. CHP’yi iktidara taşıyacak çalışmalarda, yerelden yola çıkılması gerektiğini biliyoruz ve belediyeciliğin bu noktada ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Çalışmalarımızı düzenli olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’yla paylaşıyoruz. Genel Başkanımız bizi çok destekliyor ve çalışmalarımıza inanıyor. Seferihisar’da gerçekleştireceğimiz toplantımız için Genel Başkanımızı SODEM Yönetim Kurulu olarak davet ettik . Genel Başkanımız da davetimizi kabul etti. Sayın Kılıçdaroğlu, 11 Mart akşamı Ege Genç İş Adamları Derneği'nin yemeğinin ardından, iki gün boyunca Seferihisar’da olacak. Birbirinden önemli toplantılar gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız belediye başkanlarıyla buluşacak. SODEM olarak belediyeler arası açtığımız proje yarışmasında ödülleri verecek. Çok verimli geçeceğine inandığım iki gün bizleri bekliyor. “
 
İŞTE KILIÇDAROĞLU'NUN 3 GÜNLÜK PROGRAMI:
 
 

Yayın Tarihi : 09.03.2016 : 11:37

Etiketler : haber    haberler    kemal kılıçdaroğlu    sodem    seferihisar    izmir    chp    tunç soyer    kanalben    ben tv       


Yorumlar

4889
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN