Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kongreden Ödüllerle Döndüler

Kongreden Ödüllerle Döndüler
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreterliği “VI. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi"nden birincilik, yedincilik ve sekizincilik ödülleriyle döndü.

 

 
Sağlık Bakanlığı tarafından 01 - 04 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen “VI. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi"ne tüm illerdeki genel sekreterliklerden verimlilik ve kalite yönetim birimi, sağlık bakım hizmetleri birimi ile bağlı sağlık kuruluşlarının kalite yönetim birimi ve sağlık bakım hizmetleri müdürlüğü çalışanlarından oluşan toplam 35 kişi çeşitli projelerle katıldı. Kongrede, İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği ile bağlı kurumların sağlık bakım hizmetleri ve kalite birim çalışanları tarafından 7 en iyi uygulama ödülü bildirisi, 5 sözlü bildiri, 9 poster bildirisi sunuldu. Bunlardan İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği “Dijital Hemşirelik Hizmetleri Modülü" projesi birincilik ödülü aldı. “Sağlık Kurumlarında Hedeflerle Yönetim Anlayışı ile Hizmet Kalitesinin Arttırılması Projesi: İzmir Kuzey KHB Hedefler Haritası Örneği" ile sekizincilik ve “Sağlıkta Kalite Standartlarına Yönelik Teknoloji ile Etkin Eğitim Projesi: Sağ kal Mobil Oyun" ile dokuzunculuk ödülüne layık görüldü.
 
İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu “Dijital Hemşirelik Hizmetleri Modülü ve diğer uygulamalarımız, hasta güvenliği ve memnuniyetini arttıran çalışmalardır. Önemli olan bu projeleri uygulamak ve sahaya yansıtmaktır. Bu bir ekip işi ve çalışmasıdır. Ödülü almamızda emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
 
İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği tarafından açılan ve ilginin oldukça yoğun olduğu standı ziyaret eden katılımcılara projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verildi. Stantta İzmir Kuzey KHB hedefleri, web sitesinde yayınlanan sağlık kurumları hedefler haritası, dijital hemşirelik hizmetleri modülü, bağlı sağlık tesislerinde poliklinik alanlarına yerleştirilen dijital hasta memnuniyet anketleri anlatıldı. Ayrıca Genel Sekreterlik tarafından gerçekleştirilen iyi uygulama örneklerini içeren kitapçık dağıtıldı.

Yayın Tarihi : 09.03.2016 : 11:24

Etiketler : Kongreden    Ödüllerle    Döndüler    Bölge   


Yorumlar

1660
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN