Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İdil Şehitleri İçin Uğurlama Töreni

İdil Şehitleri İçin Uğurlama Töreni
Şırnak’ın İdil İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle girdikleri çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldıkları Şırnak Asker Hastanesinde şehit olan polis memurları Hakan Yılmaz ile Muzaffer Tufaner için Şırnak’ta uğurlama töreni düzenlendi.

 

 
İdil İlçesi Turgut Özal Mahallesi’nde teröristlerle girdikleri çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldıkları hastanede şehit olan Polis Özel Harekat memurları Hakan Yılmaz ile Muzaffer Tufaner için Şırnak 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığında uğurlama töreni düzenlendi.
 
Vali Ali İhsan Su, 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Abdullah Baysar, Emniyet Müdürü Celal Sel, aynı çatışmada yaralanan 4 polis, şehitlerin silah arkadaşları ve vatandaşların katıldığı törende, şehitlerin özgeçmişleri okundu. Şehitlerin cenazeleri silah arkadaşları tarafından dualarla helikopter pistine kadar omuzlarda taşıdı. Daha sonra şehitlerin cenazeleri helikopter ile Şerafettin Elçi Havalimanı’na gönderildi. Hakan Yılmaz’ın cenazesi Karaman’a, Muzaffer Tufaner’in cenazesinin ise Yozgat’ın Yerköy ilçesine gönderileceği belirtildi.

Yayın Tarihi : 09.03.2016 : 10:13

Etiketler : İdil    Şehitleri    İçin    Şırnakta    Uğurlama    Töreni    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7987
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN