Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Ateşi Eskişehir’e Düştü

Şehit Ateşi Eskişehir’e Düştü
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonda teröristlerin saldırısında şehit olan 27 yaşındaki Uzman Çavuş Gürsel Demir’in acı haberi Eskişehir’deki babaevini yasa boğdu.

 

Uzman Çavuş Gürsel Demir’in şehit olduğu haberini bu gece askeri yetkililer Sütlüce Mahallesi Uluzafer Mahallesi’nde oturan baba Mehmet Demir ile anne Döndü Demir’e verdi. 2 çocuk annesi Döndü Demir ile Eskişehir Şeker Fabrikası’nda işçi olarak çalışan eşi Mehmet Demir acı haberi alınca gözyaşına boğuldu. Fenalaşan anne Döndü Demir, evin önünde hazır bekleyen 112 ambulansına alındı. Ambulansa baba Mehmet Demir de binerek eşiyle birlikte Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Demir çiftine acil serviste müdahalede bulunuldu. Şehidin baba evine askerler tarafından Türk Bayrağı asıldı.
 
Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu ve bekar olan şehit Uzman Çavuş Gürsel Demir’in Kayseri’de görev yaptığı, geçici görevle Diyarbakır’ın Sur İlçesi’ne gittiği belirtildi. Yakınları, şehidin yarın Eskişehir’de ya da memleketleri olan Adapazarı’nın Pamukova ilçesinde toprağa verileceğini, buna da anne ve babanın karar vereceğini söyledi.

Yayın Tarihi : 08.03.2016 : 00:17

Etiketler : Şehit Ateşi    Eskişehir    Uzman Çavuş Gürsel Demir    Diyarbakır     Sur   


Yorumlar

2728
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN