Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Siyaseti Bırakıp Temizlik Yaptılar

Siyaseti Bırakıp Temizlik Yaptılar
AK Parti Çeşme Gençlik Kolları tarafından, Yunanistan'a geçmek için ilçeye gelen Suriyeliler tarafından geride bırakılan atıklar temizlendi.

 

Gerçekleştirilen etkinlikte konuşan AK Parti Çeşme Gençlik Kolları Başkanı İlter Etike "AK Parti Çeşme Gençlik Kolları olarak Pazar günümüzü ülkemizde ve ilçemizde misafir olan sığınmacı dostlarımızın umuda yolculuklarında arkalarında bırakmak zorunda kaldıkları atıkları temizleyerek geçirdik. Mülteci ve sığınmacı olmak suç değildir. Bugün bu dostlarımızın yaşadıklarını yaşamak zorunda kaldıklarını onlara yaşatanlar gerçek suçlulardır." dedi.

Etike sözlerine şöyle devam etti:

"Biz Çeşme AK Parti Gençlik Kolları olarak diyoruz ki; mülteci ya da sığınmacı olmak yük olmak değildir. Tarihin tozlu sayfalarında yaşanmış ya da gelecekte yaşanacak bu tür mecbur kalınmış yolculuklardan dolayı bu dostlarımıza gücümüz yettiği oranda mensubu olduğumuz dinin ve vicdan sahibi bireyler olmanın gereği olarak gerek yardımlarımızı gerekse geride bıraktıklarını temizleme konusunda yardımcı olmaya devam edeceğiz..."

Yayın Tarihi : 07.03.2016 : 16:15

Etiketler : ak parti    çeşme gençlik kolları    ilter etike       


Yorumlar

2299
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN