Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP Karşıyaka’dan Zübeyde Hanım’a Çiçek

CHP Karşıyaka’dan Zübeyde Hanım’a Çiçek
CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında partililer Zübeyde Hanım Kabri’ne yürüyüp çiçek bıraktı.

 

 
CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı önünden başlayan etkinliğe; İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Çağrı ve partili kadınlar katıldı. Pankart ve dövizler açan, marşlar söyleyerek Çarşı’dan geçen CHP’liler, yüzlerce kadına karanfil dağıttı. Yürüyüş, Zübeyde Hanım Kabri’nde son buldu. Anıt mezara çelenk bırakan CHP’liler, eşitlik ve özgürlük mücadelesinde hayatını kaybeden kadınlar ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşı’nı okudu.
 
CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, “Kadınlarımız her türlü ayrımcılığa karşı verdikleri onurlu mücadele başarılı olabilmek için, siyaset ve ekonominin içinde olmalı. Biz bunu sağlamak, desteklemek için çalışıyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün özgürlük ve çağdaşlık yolunda yaktığı meşale, sonsuza kadar yolumuzu aydınlatmaya devam edecek" dedi.
 
CHP Kadın Kolları İl Başkanı Nurşen Balcı ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Çağrı da konuşmalarında birlik ve beraberlik içinde başarının sağlanabileceğini belirtti.
 
 

Yayın Tarihi : 07.03.2016 : 14:53

Etiketler : Chp    Karşıyakadan    Zübeyde    Hanıma    Çiçek    Bölge   


Yorumlar

8431
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN