Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kalkan'dan Kadınlar Günü Mesajı

Kalkan'dan Kadınlar Günü Mesajı
Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

 

Kalkan mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
“Baş tacımız olan kadınlarımız dünyanın denge organıdır. Kadınlar doğumdan ölüme kadar hayatın her yerinde, her anında, üretken, fedakar, çabalayan, başaran, destekleyen en güçlü varlıklarımızdır.
 
AK Parti Hükumeti olarak iktidarda olduğumuz sürece içerisinde geçirdiğimiz tüm seçimlerde partimizin başarısının en büyük sırlarından birisi gece gündüz demeden yollara düşen kapı kapı dolaşarak çalışan kadınlarımızdır. Bizler de mevzu kadınlarımız olduğunda her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Bizler iktidarda olduğumuz sürece hiçbir kadınımızın yaşam şartları, örfler ve adetleri dolayısıyla ötelenmesine izin vermedik, vermeyeceğiz.
 
Kadınlarımızın hayatın her alanında var olması için hükumetimiz olarak birçok gelişim ve değişim yaptık. Aktif yaşantılarında her alanda üretmesi ve gelişmesi için birçok icraatı hayata geçirdik. Bunların başında kadın ve aileden sorumlu bakanlık kurarak başladık. Anayasada yapmış olduğumuz yeniliklerle her zaman kadınlara pozitif ayrımcılık getirdik. 
 
Yaşamımızın her anında kadınlara ihtiyacımız var. Bu dünyanın hakikatidir. Peygamber Efendimiz (SAV) yüzyıllar önce yayınladığı Veda Hutbesinde kadınlarımızın haklarından ilk kez resmi olarak bahsederek kadın hakları ile ilgili ilk yazılı kuralları oluşturmuştur. Ayrıca ‘Cennet annelerimizin ayakları altındadır’ diyerek, beşikten mezara kadar, annenin, kadının saygınlığını, önemini belirtmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle kadına şiddet gösterenleri nefretle kınıyorum. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Yayın Tarihi : 07.03.2016 : 13:35

Etiketler : necip kalkan    izmir    milletvekili    8 mart    dünya kadınlar günü    ak parti    kanalben    ben tv       


Yorumlar

8713
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN