Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bucalı Kadınlar Eğlendi

Bucalı Kadınlar Eğlendi
Buca Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği kadınlar matinesinde, Bucalı kadınlara keyifli bir gün yaşattı.

 

 
Şirinyer Düğün Salonu’nda düzenlenen matinede İzmir’in sevilen şovmeni ’Mikrop’ lakaplı Hikmet Durmuş, çılgın dansları, şarkıları ve kadınlarla kurduğu neşeli sohbetiyle kadınlara unutamayacakları bir gün yaşattı.
 
Kadınların coşkusuna ortak olan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, ülkenin içinde bulunduğu durumun kurtuluşunun kadınlar sayesinde olacağını söyledi. Başkan Piriştina, "Ülkemizin özlediğimiz barış ve huzur dolu günlere günlere dönmesi, kadınların hayata, kültüre, sanata, spora ve siyasete katılımlarından geçiyor. Bugün bir kez daha görüyoruz ki kadının olduğu yerde enerji, üretkenlik, verimlilik, mutluluk var. Ben inanıyorum ki bu bizim son gözyaşlarıyla, hüzünlerle andığımız 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz olacak. Bundan sonra bu ilçenin bu kentin ve bu ülkenin her yerinde ve her alanında kadının farkını, verimliliğini, üretkenliğini göstereceğiz. Bunun için ben ve ekip arkadaşlarım sizleri bir adım öne çıkarmak için hayata katabilmek ve bu kenti birlikte yönetmek için her zaman emrinizdeyiz" dedi.
 
Oryantal şovların, güzellik yarışmalarının da yer aldığı matinede Başkan Piriştina, Mikrop Hikmet’i başarılı performansından dolayı kutlayarak, çiçek verdi.

Yayın Tarihi : 07.03.2016 : 12:22

Etiketler : Bucalı    Kadınlar    Eğlendi    Bölge   


Yorumlar

3209
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN