Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Gençlik Meclisi Kuruluyor

Karabağlar’da Gençlik Meclisi Kuruluyor
Karabağlar Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin yeniden kurulması için ilk adım gençlerle düzenlenen toplantıda atıldı.

 

 
Üçyol Uğur Mumcu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen gençlik meclisi toplantısına, ilçede yaşayan, eğitim gören gençler, siyasi parti gençlik kolları ve sivil toplum kuruluşlarından genç temsilciler ile Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Kent Konseyi Başkanı Seniye Nazik Işık, yürütme kurulu üyeleri ve meclis üyeleri katıldı.
 
Karabağlar Kent Konseyi hakkında genel olarak bilgi veren Başkan Seniye Nazik Işık, gençlik meclisinin yeniden kurulmasının önemine değindi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ise bu ülkenin geleceğinin gençler olduğunu belirterek, kent konseyi gençlik meclisinin kurulmasının gönüllük işi olduğunun altını çizdi. Karabağlar’da çok sayıda öğrencinin okuduğunu ve gençlik meclisinin kurulmasının önemine değinen Selvitopu, “Bu eksikliği gidermemiz lazım. Gençler bu faaliyetler içerisinde düşünceleriyle mutlaka olmalılar. Gelin görev alın, düşüncelerinizi belirtin. Bize de fikirlerinizle katkı sağlayın. Ülkemizin de buna ihtiyacı var. Karabağlılık bilincini geliştirmemiz lazım. Buna katkı koyun, Karabağlara sahip çıkın. Bu gençlik meclisinize güç verirseniz buna da katkı sağlamış olursunuz" dedi.
 
Konuşmaların ardından toplantıya katılan gençler düşüncelerini söyleyerek Karabağlar Kent Konseyi Gençlik Meclisi için ilk adımları attı.
 

Yayın Tarihi : 07.03.2016 : 11:57

Etiketler : Karabağlarda    Gençlik    Meclisi    Kuruluyor    Bölge   


Yorumlar

7225
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN