Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kemer’de MMA Başladı

Kemer’de MMA Başladı
MMA Türkiye Seçmeleri ve MMA Elit Kemer Organizasyonu, Antalya’nın Kemer İlçesi’nde başladı.

 

Türkiye MMA (Karma Dövüş Sanatları) Federasyonu tarafından Göynük Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen MMA Türkiye Seçmeleri ve MMA Elit Kemer Organizasyonu’nda, 70’i kadın 300 sporcu mücadele ediyor. Organizasyonda müsabakalar minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde MMA light, MMA full ve MMA elite branşlarında oynanıyor. Organizasyon sonrası dereceye giren sporcular yurtdışındaki müsabakalarda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanacak. Organizasyon 7 Mart’ta sona erecek.
 
Türkiye MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık, federasyonun 3 yıl önce kurulduğunu belirterek, o tarihten itibaren güzel organizasyonlar yaptıklarını söyledi. Arık, "MMA kemer müsabakalarında sporcular en tepeye çıkmak için mücadele ediyor. Şampiyon olan sporculara federasyonumuzun MMA kemerini veriyoruz. Bu kemeri alan sporcular, Türk milli takımını oluşturuyor. Güreşte olduğu gibi bizde de kemer ağası var. Antalya’da da talep olursa bir kemer ağası belirleyeceğiz" dedi. 
 
 

Yayın Tarihi : 05.03.2016 : 20:36

Etiketler : Kemerde    Mma    Türkiye    Seçmeleri    Elit    Kemer    Organizasyonu    Başladı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1091
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN