Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Avrupa Kupası Kemer’de Başladı

Avrupa Kupası Kemer’de Başladı
Kemer’de sabah müsabakaları başlayan 23’üncü Nazım Canca Ümitler Avrupa Kupası’nın açılış seremonisi yapıldı.

 

Kemer’de sabah müsabakaları başlayan 23’üncü Nazım Canca Ümitler Avrupa Kupası’nın açılış seremonisi yapıldı. Seremoniye, Avrupa Judo Federasyonu Spor Direktörü Wieclaw Blach, Türkiye Judo Federasyonu Onursal Başkanı Natık Canca ve Federasyon Başkanı Fatih Ünsal da katıldı. Türk Bayrağı ve flamaların geçişinin ardından sporcular ülkelerinin bayraklarıyla seremoniye katıldı. Seremonide konuşan Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Ünsal, sporculara başarı dileğinde bulundu.
 
Babası adına düzenlenen organizasyonla ilgili konuşan Nazım Canca’nın büyük oğlu ve Türkiye Judo Federasyonu Onursal Başkanı Natık Canca, "Bugün burada rahmetli babam Nazım Canca’nın ruhunun güzellikler yaşadığına inanıyorum. O kadar güzel bir organizasyon içerisindeyiz ki o yattığı yerde çok mutlu. Ben ailece judocuyum eşim, kardeşlerim, damatlar hepimiz judocuyuz. Judoya gönül vermiş insanlarız. Judoyu çok seviyoruz" diye konuştu.
 
Avrupa Judo Federasyonu Spor Direktörü Wieclaw Blach da sporculara başarı diledikten sonra seremoni tamamlandı ve müsabakalar devam etti. 
 

Yayın Tarihi : 05.03.2016 : 20:13

Etiketler : Nazım    Canca    Ümitler    Avrupa    Kupası    Kemerde    Başladı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6616
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN