Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yine Salona Sığmadılar

Yine Salona Sığmadılar
Türkiye’nin güncel sorunlarına kavramlar yoluyla çözüm arayan ikili; gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak’un Uşak buluşması büyük ilgi gördü.

 

’Kalbin Anahtarı’ Kavram Sohbetleri Türkiye Turnesinin Uşak ayağı doldu taştı. Gösteriden saatler önce kapıda, fuayede uzun kuyruklar oluştu. Pek çok Uşaklı kabalık yüzünden kapıdan geri döndü. Kalabalığa salonlar, sandalyeler, merdivenler hatta sahne bile yetmedi. Tartan, ayakta kalan onlarca kişiyi sahneye davet etti. Gösteri fuaye alanındaki kalabalık için barkovizyona yansıtıldı. Gecenin sonunda teşekkür için sahneye çıkan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan; “Kavram Sohbetleri’ni bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. Sevgiye, saygıya, sadakate, güvene, merhamete, mahremiyete, aidiyete, vicdana, hoşgörüye, dostluğa, dürüstlüğe, aile birliği ve bütünlüğüne en çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde Kavram Sohbetleri, Tartan ve Kapışmak Uşak’a, Uşaklılara ilaç gibi geldi" dedi. Cahan, en kısa sürede farklı bir kavramla Tartan ve Kapışmak’la tekrar birlikte olmak istediklerini dile getirdi.
 
Türkiye’nin her köşesine ulaşmak, inanlarla konuşmak, paylaşmak, dertleşmek ve dertleri hep birlikte aşmak istediklerini söyleyen ikili; gördükleri ilgi ve sevgiden çok memnun olduklarını ifade etti. Sıcak ev sahipliği için Başkan Cahan’a teşekkür eden Tartan ve Kapışmak, çok yakında farklı bir kavramla Uşak’a tekrar misafir olacak.

Yayın Tarihi : 05.03.2016 : 14:43

Etiketler : Yine    Salona    Sığmadılar    Bölge   


Yorumlar

6345
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN