Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bursa’dan Çalıp, Pendik’te Satmak İstediler

Bursa’dan Çalıp, Pendik’te Satmak İstediler
Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nden çaldıkları koyunları İstanbul Pendik’te adaklık kurban olarak sattıkları belirlenen 2 kişi yakalandı. Çalınan ve bu süre içinde 4 de yavru doğuran 26 küçükbaş hayvan sahiplerine teslim edilecek.

 

Orhangazi İlçesi Gedelek Mahallesi Kocabayırlar Mevkii’nde, 25 Şubat’ta S.G. adlı kişiye ait 22 küçükbaş hayvan çalındı. Bursa İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ile Orhangazi İlçe Jandarma Komutanlığı personelinden kurulan özel ekibin yaptığı fiziki ve teknik istihbarı çalışmalar sonucu, hırsızlığı yapan kişiler ve kullandıkları araç tespit edildi.
 
Şüphelilerin Marmara Bölgesinde organize bir şekilde hayvan hırsızlığı yaptıkları ve çaldıkları hayvanları İstanbul götürerek ’Adaklık Kurban’ adı altında piyasaya sürdükleri belirlendi.
 
Adli makamlardan alınan izinle çalınan hayvanların saklanarak piyasaya sürüldüğü Pendik’teki bir ağıla operasyon düzenlendi. Operasyonda, Bursa’dan çalınan ve bu süre içinde 4 yavru dünyaya getiren 26, İstanbul’dan 17-23 Şubat tarihlerinde, Sakarya’dan da 13 Nisan 2015’te çalınan 58 küçükbaş hayvan ele geçirildi. 
 
Bursa, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da yapmış olduğu hayvan hırsızlığı suçundan 22 kaydı bulunan 41 yaşındaki A.A. ile Uyuşturucu Madde Kullanmak, Bulundurmak ve 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet suçlarından kaydı bulunan 23 yaşındaki O.Ç. gözaltına alındı.
 
Hayvanların önümüzdeki günlerde sahiplerine teslim edileceği bildirildi.

Yayın Tarihi : 04.03.2016 : 15:19

Etiketler : Bursadan    Çalıp    Pendikte    Satmak    İstediler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4280
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN