Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu İzmir'e Geliyor

Kılıçdaroğlu İzmir'e Geliyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12- 13 Mart’ta bulunacağı İzmir’de proje yarışmasında birinci olan CHP’li belediyelere ödül verecek, süt fiyatlarının 90 kuruşa kadar düşmesi nedeniyle Tire’de üreticilerin sıkıntısını dinleyecek.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 12 Mart Cumartesi günü saat 13.30’da İzmir’e gelecek. Kılıçdaroğlu, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) proje yarışmasına katılan CHP’li belediye başkanlarına konuşma yapacak. CHP Genel Başkanı, projeleri dinledikten sonra Seferihisar’da akşam yemeği yiyecek, pazar günü de yarışmanın sonucu açıklanacak ve birinci olan belediyelere ödül verecek. 380 projenin 14 farklı kategoride yarıştığı, sadece CHP’li belediyelerin katıldığı yarışmanın amacı oluşturulan projelerin kendi il, ilçe ya da belde sınırları içinde kalmadan Türkiye’ye örnek olması. Büyükşehir, il, metropol ilçe, metropol dışı ilçe ve belde olmak üzere beş farklı alanda sadece birincilik ödülü verilecek. Ödül ise tasarım heykelciği olacak.
 
SÜT KRİZİNİ DİNLEYECEK
 
Kılıçdaroğlu, ödül töreninin ardından süt fiyatlarının 90 kuruşa kadar düşmesi nedeniyle üreticilerin sıkıntısını dinleyecek, pazar akşamı kentten ayrılacak. Ege Genç İşadamları Derneği’nden de (EGİAD) ekonomik sorunları değerlendirmesi için davet alan Kılıçdaroğlu’nun programı uygun olursa İzmir’e 11 Mart Cuma akşamı gelip işadamlarıyla yemekli toplantıda buluşması bekleniyor.
 
İZMİR’DEN 200 KİŞİ KATILACAK
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 5 Mart Cumartesi günü saat 11.00’de sivil toplum örgütleri, sendikalar, dernekler ve vakıflarla Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapacağı toplantıya İzmir’den 60 STK’dan toplam 200 kişi katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarla yaptığı toplantının bir benzeri şeklinde gerçeleşecek buluşmada Kılıçdaroğlu, yeni anayasa girişimi hakkında düşüncelerini açıklayacak.

Yayın Tarihi : 04.03.2016 : 14:53


Yorumlar

9079
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN